RailWagonLocation - dzelzceļu vagonu, konteineru sekošanas sistēma
Mēs sekojam
vagonus
konteinerus
Mēs apkalpojam
Krieviju, Baltkrievijas Republiku, Ukrainu, Moldovu, Kazahstānu, Uzbekistānu, Turkmenistānu, Tadžikistānu, Kirgīziju, Azerbaidžānu, Gruzija, Mongolija, Latvijas Republiku (Latviju), Lietuvas Republiku (Lietuvu), Igaunijas Republiku (Igauniju) un Somiju.
Sekošana pēc vagona un konteinera numura
Sekošana pēc vagona numura un daļeji konteinera
Sekošana pēc vagona numura

Konteinera meklēšana

Konteineru dislokācijas noteikšana (konteineru novērošana)

Katrs, kurš kaut reizi ir saskāries ar konteineru pārvadājumiem, zina, ka konteineris, it īpaši vidējas tonnāžas konteineris, var pārvietoties mēnešiem ilgi, tai pat laikā, kad vagons var būt piegādāts galamērķa stacijā jau pēc nedēļas pēc tā pieņemšanas pārvadājumam. Tas pats attiecas arī uz lielas tonnāžas konteineriem.

Mūsu sistēma palīdz paskaidrot klientam, kur atrodas viņa konteineris.

Vispārējs pakalpojuma apraksts: Jūs izvietojat konteineru dislokācijas noteikšanai (sekošanai) un nākamajā rītā Jūs saņemat datus par tā atrašanās vietu. Dati tiek atjaunoti divas reizes diennaktī no vagona atiešanas stacijas līdz pienākšanas stacijai. Konteineris tiek automātiski noņemts no novērošanas, tiklīdz tas pienāk pienākšanas stacijā.

Gadījumā, ja konteineris tiek nosūtīts no Baltijas valstu stacijas, nepieciešams zināt platformas numuru, uz kuras konkrētais konteineris ir novietots.

Ja Jūs ieinteresēja mūsu pakalpojumi, rakstiet mums pa elektronisko pastu [email protected], vai zvaniet pa tālruniem:

Dmitrijs Fjodorovs

+371 29 411 144

IT nodaļas vadītājs
Uz lappuses sākumu Uz lappuses sākumu
Ar visiem jautājumiem griezties:
Dmitrijs Fjodorovs, tālr.: +371 29 411 144, skype