RailWagonLocation - dzelzceļu vagonu, konteineru sekošanas sistēma
Mēs sekojam
vagonus
konteinerus
Mēs apkalpojam
Krieviju, Baltkrievijas Republiku, Ukrainu, Moldovu, Kazahstānu, Uzbekistānu, Turkmenistānu, Tadžikistānu, Kirgīziju, Azerbaidžānu, Gruzija, Mongolija, Latvijas Republiku (Latviju), Lietuvas Republiku (Lietuvu), Igaunijas Republiku (Igauniju) un Somiju.
Sekošana pēc vagona un konteinera numura
Sekošana pēc vagona numura un daļeji konteinera
Sekošana pēc vagona numura

Vagonu un konteineru pienākšana

Vagonu dislokācijas noteikšana, pamatojoties uz kritērijiem,   ir ļoti aktuāla piebraucamo ceļu īpašniekam – piekrauto un tukšo kravas vagonu kravas saņēmējam. Vagonu pienākšanu izmanto praktiski jebkurā transporta un loģistikas kompānijā, kas strādā ar vagonu iekraušanu un izkraušanu stacijās.

Šī pakalpojuma pieprasīšanas rezultātā  Jūs saņemsiet Jums adresētu  vagonu sarakstu, kopā ar detalizētu informāciju par pārvadājumu un vagonu dislokāciju. Ar šādas informācijas palīdzību kravas saņēmējs var  laicīgi atbrīvot  ceļus kravas izkraušanai, vai sagatavot preces iekraušanai tukšajos vagonos, kā  arī saplānot vagonu padevi pēc grafika.

Visbiežāk par kritērijiem šādu ziņu saņemšanai kalpo vagona nozīmējuma stacija un kravas saņēmēja OKPO kods, bet ja OKPO koda nav – saņēmēja TGNL kods (četrzīmju kods).

Dati par pienākošo vagonu dislokāciju tiek regulāri atjaunoti, kas garantē vagonu dīkstāves samazināšanos uz  koplietošanas ceļiem un pārvadājumu pasūtītāju pretenziju minimizēšanu.

Sasniedzot nozīmējuma staciju, vagoni automātiskā režīmā  nonāk  arhīvā, bet tie būs pieejami jebkurā Jums izdevīgā laikā.

Analoģiski vagoniem var tikt sagatavota uzziņa par konteineru pienākšanu.

Ja Jūs ieinteresēja mūsu pakalpojumi, rakstiet mums pa elektronisko pastu [email protected], vai zvaniet pa tālruniem:

Dmitrijs Fjodorovs

+371 29 411 144

IT nodaļas vadītājs
Uz lappuses sākumu Uz lappuses sākumu
Ar visiem jautājumiem griezties:
Dmitrijs Fjodorovs, tālr.: +371 29 411 144, skype